Kalejdoskop zimowy 2019

W pierwszym tygodniu ferii zimowych  odbyła się w MDK półkolonia Kalejdoskop Zimowy, w ramach której z grupą 25 dzieci bawiliśmy się i odwiedzaliśmy nowe miejsca. W... »

19 lutego 2019    9 czytaj »

BeSKIdnik - zmiana terminu zawodów

Ze względu na warunki atmosferyczne I Bieg BeSKIdnika Jaworze-Folusz zostaje przełożony. Zawody odbędą się w innym terminie, o którym będziemy Państwa informować. Nowy termin zo... »

19 lutego 2019    6 czytaj »

Feryjny Turniej Szachowy - Ferie 2019

W dniu 16 lutego 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się Feryjny Turniej Szachowy, wzięło w nim udział 20 dzieci, w większości uczestnicy zajęć sekcji szachowej. Po rozeg... »

18 lutego 2019    17 czytaj »

Koncert Karnawałowy

Serdecznie zapraszamy na koncert karnawałowy w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle pod kierunkiem kapelmistrza Daniela Mrugała. Mł... »

11 lutego 2019    23 czytaj »

Koncerty wychowanków sekcji wokalnej MDK

W miniony piątek 1 lutego br. zakończyliśmy okres bożonarodzeniowy koncertem "Pożegnanie z kolędami". W koncercie wystąpiła najstarsza grupa wokalna Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle... »

06 lutego 2019    48 czytaj »