"Życie bajką jest", "Podniebne historie".

XXVIII Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim "Życie bajką jest", "Podniebne historie" to kolejny konkurs, na który zostały przesłane prace zdolnych wychowanków Pracowni Plastycznej. Zapraszamy do obejrzenia tych pięknych dzieł naszych zdolnych artystów. »

13 czerwca 2024    7 czytaj »

"NIEBO W KOLORZE - SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ"

Prezentujemy poniżej prace plastyczne naszych zdolnych wychowanków, które zostały wysłane na VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "NIEBO W KOLORZE - SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ" »