Wesołych Świąt

Szanowni Państwo, Pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy  oraz wiele pomyślności i sukcesów  Życzy Państwu Dyrekcja, Pracownicy oraz Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle »

18 kwietnia 2019    7 czytaj »

Wyróżnienie dla zespołu COLLAGE

13 kwietnia 2019 r. Zespół Taneczny COLLAGE z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wziął udział w X Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Jedlicze 2019. Zespół zaprezentował się na wysokim poziomie i otrzymał wyróżnienie w kategorii 12-15 lat. Serdecznie gratulujemy zdolnym tancerkom ! »

18 kwietnia 2019    10 czytaj »

II miejsce w wojewódzkim konkursie dla Marleny Szpak

W sobotę 6 kwietnia, dwie recytatorki Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle - Marlena Szpak i Natalia Kubacka wzięły udział w finale Wojewódzkiego Konkursu SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE, który odbył się w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. Marlena Szpak zajęła II miejsce!  »

12 kwietnia 2019    20 czytaj »

ALFABET PRZYRODY - XI Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych klas I - VI.  Konkurs odbędzie się w naszej placówce 22 maja br. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 15.05. Szczegóły znajdują się w regulaminie.  ZAPRASZAMY! Informujemy, że konkurs został zamieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez kuratora oświaty i inne podmioty... »

11 kwietnia 2019    34 czytaj »
img

Zwycięzcy XXXIII Międzynarodowego Turnieju Szachowego o Puchar Starosty Jasielskiego

W dniu 7 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Jasielskiego, wzięło w nim udział 48 młodych szachistów.             Po rozegraniu 7 rund, systemem szwajcarskim, końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco: Grupa starsza: Chłopcy: Dawid Wolak Kacper Guzik Leonard Marciniak Dziewczęta: Zuzanna Aug... »

09 kwietnia 2019    48 czytaj »

Ogłoszenie

Szanowni Państwo!   Pragniemy poinformować, że nasza placówka nie przystąpiła do strajku nauczycieli. Wszystkie zajęcia odbywają się według harmonogramu.     »

08 kwietnia 2019    42 czytaj »