img

Zakończenie projektu pn. TANIEC W PRZESTRZENI, PRZESTRZEŃ W TAŃCU - warsztaty tańca współczesnego dla młodzieży

Zamknęliśmy właśnie projekt pn. TANIEC W PRZESTRZENI - PRZESTRZEŃ W TAŃCU - warsztaty taneczne dla młodzieży. Dziękujemy, ze byliście z nami, śledziliście pracę naszej przezdolnej(!) młodzieży, oglądaliście pokazy na żywo i w internecie, kibicowaliście nam i trzymali kciuki za powodzenie przedsięwzięcia.  Efektami zadania są: 24 godziny intensywnego warsztatu tańca współczesnego z wybitnymi specjalistkami, wyjątkowa choreog... »

10 września 2021    16 czytaj »
img

Nowe formy zajęć w naszej ofercie

Odpowiadając na potrzeby naszych wychowanków - obecnych i przyszłych :) - proponujemy w nowym roku szkolnym dwie formy twórczego spędzania czasu wolnego. Pierwszą z nich jest ATELIER SZTUKI KREATYWNEJ czyli zupełnie nowe w naszej ofercie - cykliczne zajęcia, podczas których zetkniemy się z pracą kreatywną w takiej materii, jak: sztuka włókna, tkanina klasyczna, projektowanie mody, wiklina. Zapraszam... »

08 września 2021    40 czytaj »

Informacje dla rodziców

Szanowni Państwo! Cieszymy się, że obdarzyliście nas Państwo swoim zaufaniem i zapisaliście swoje pociechy - młodsze i starsze na zajęcia w MDK w Jaśle. W sprawie rozpoczęcia zajęć i wszelkich spraw organizacyjnych nauczyciele sekcji będą się z Państwem kontaktować mailowo bądź telefonicznie. »

06 września 2021    85 czytaj »

Prace uczestniczek sekcji PERGAMANO

Poniżej przedstawiamy pracę uczesniczek sekcji PERGAMANO. Niedługo, ponownie zobaczymy się na wspólnych zajęciach ! Nie możemy się doczekać !   »

24 sierpnia 2021    25 czytaj »
img

Nabór do udziału w warsztatach z zakresu filmu i fotografii

Serdecznie zapraszamy uczniów starszych klas szkół podstawowywch i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych z zakresu filmu i fotografii, które mają na celu promocję dziedzictwa, atrakcji przyrodniczych i kulturowych. Warsztaty odbędą się w ramach realizacji mikroprojektu pt. "Rozwój potencjału turystycznego Powiatu Jasielskiego i Okresu Świdnik". Nabó... »

24 sierpnia 2021    109 czytaj »

Zapisy na VI Bieg Beskidnika

3 października 2021 r. już po raz szósty odbędzie się Bieg Beskidnika, zawody w biegach górskich. W tym roku rywalizacja biegaczy odbywać się będzie na trzech dystansach: 6 km 21 km 63 km Zapisy na bieg aktywne są pod linkiem: ZAPISY Serdecznie zapraszamy !   »

18 sierpnia 2021    37 czytaj »