Wizyta Świętego Mikołaja

W minionym tygodniu, MDK odwiedził wyjątkowy gość - Święty Mikołaj, który dla dzieci z Chatki Małolatka oraz Akademii Malucha przyniósł prezenty. Uczestnicy zajęć przygot... »

10 grudnia 2018    11 czytaj »

Konkurs Recytatorski SENSOWNE TWORY SŁOWNE

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w Konkursie Recytatorskim SENSOWNE TWORY SŁOWNE, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Do konkursu zapraszamy uczni&oa... »

05 grudnia 2018    24 czytaj »

Wernisaż fotografii Igi Gałuszki

30 listopada 2018 r.  w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się wernisaż prac fotograficznych Igi Gałuszki, wieloletniej uczestniczki zajęć  sekcji fotograficzno – filmowej... »

05 grudnia 2018    28 czytaj »

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Ponad setka dzieci przebranych za księżniczki, spidermany i inne postaci z bajek bawiła się w niedzielny wieczór 25 listopada br. na zabawie andrzejkowej, zorganizowanej w naszym... »

27 listopada 2018    68 czytaj »