Sukces wychowanki MDK

Marlena Szpak – uczestniczka zajęć Scena Młodego Aktora otrzymała wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Józefa Czechowicza w Lublinie. Marlena zaprezentowała dwa teksty: „Widzenie” Józefa Czechowicza oraz „Science fiction” Julii Hartwig. W konkursie udział wzięło 32 recytatorów z całej Polski. Tym bardziej cieszymy się, że prezentacja Marleny została zau... »

01 kwietnia 2021    17 czytaj »
img

UWAGA! ZMIANA TERMINU ODBIORU NAGRÓD!!! Wyniki I Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem JA - MOJA PRZYSZŁOŚĆ - MÓJ ZAWÓD

Do I Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem JA – MOJA PRZYSZŁOŚĆ – MÓJ ZAWÓD, który w marcu tego roku zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zgłoszono rekordową liczbę prac – 442, ze szkół podstawowych z takich miejscowości jak: Zawadka Osiecka (25 prac), Roztoki (24 prac), Tarnowiec (29 prac), Brzyska (26 prac), Błażkowa (11 prac), Warzyce (19 prac), Łajsce (7 prac), Dobrynia (15 prac),... »

24 marca 2021    597 czytaj »

List Dyrektora MDK w Jaśle

Drodzy Rodzice oraz uczestnicy zajęć MDK w Jaśle   Pragniemy poinformować, że na podstawie najnowszego rozporządzenia MEiN z 18 marca, od 22 marca br. zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbywają się nadal stacjonarnie. Jednakże, ze względu na obecną trudną sytuację związaną z szybkim tempem rozprzestrzeniania się koronawirusa, proszę Was o rozsądek i odpowiedzialność w przestrzeganiu reżimu sanitarnego. Zajęcia w Młodzieżowym Dom... »

19 marca 2021    159 czytaj »

Covery w wykonaniu Orkiestry Dętej MDK w Jaśle

Zapraszamy do wysłuchania coverów wykonywanych przez sekcję dętą Orkiestry MDK. Jeśli jesteś zainteresowany, grasz na instrumentach: saksofon, klarnet, trąbka, puzon, gitara basowa, perkusja i miałbyś ochotę zasilić szeregi orkiestry - serdecznie zapraszamy! Mile widziani amatorzy. Wiek: dzieci, młodzież, osoby dorosłe. Więcej informacji udziela Daniel Mrugał   880 996 098. »

19 marca 2021    31 czytaj »

I Powiatowy Konkurs Keyboardowy - edycja online

Zapraszamy do udziału w I Powiatowym Konkursie Keyboardowym. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu jasielskiego: amatorów, uczących się gry na keyboardach w domach kultury lub w innej amatorskiej formie (np. w ogniskach muzycznych). Na zgłoszenia (nagrania prezentacji konkursowej) czekamy do 16 kwietnia br. Wyniki ogłosimy 27.04. za pośrednictwem naszej strony. Szczeg&o... »

19 marca 2021    57 czytaj »