Joga w MDK

Serdecznie zapraszamy na zajęcia jogi do MDK, które odbywać się będą w każdą środę o godz. 19.30. Zajęcia prowadzi pani Małgorzata Berkowicz - dyplomowany instruktor jogi i relaksacji. »

21 sierpnia 2019    1 czytaj »

Wakacyjne warsztaty rękodzieła

Na początku lipca w naszym domu kultury odbyły się warsztaty origami oraz haftu krzyżykowego, w którym uczestniczyły mamy ze swoimi dziećmi. Zajęcia poprowadziła pani Grażyna Jaśko. Efekty warsztatów można obejrzeć na dołączonych fotografiach. »

12 sierpnia 2019    19 czytaj »

Odjazdowe Wakacje 2019

W dniach 24 – 26 czerwca 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury miała miejsce letnia półkolonia ODJAZDOWE WAKACJE, podczas której dzieci spędzały aktywnie swój wakacyjny czas, brały one udział w warsztatach i zajęciach rękodzielniczych, plastycznych, muzycznych i teatralnych. W ramach półkolonii odbyły się również wycieczki do Skansenu w Kolbuszowej, Agroturystyki „Skrawek nieba” oraz do Rzeszowa... »

05 sierpnia 2019    41 czytaj »

Wakacje w MDK w Jaśle - oferta

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do udziału w wakacyjnych warsztatach.  Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie - tel. 13 446 59 25. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!   W A R S Z T A T Y: Haft krzyżykowy dla mamy i córki (w wieku od 8 lat wzwyż) – prowadzenie Grażyna Jaśko  Zajęcia bezpłatne Termin – 9.07. godz. 10.00 – 12.30 Zapisy do dnia 5 lipca Liczba miejsc ograniczona (pozost... »

28 czerwca 2019    352 czytaj »

eMDeKiada 2019 - I edycja za nami

Dzień 18 czerwca 2019 był wyjątkowy dla naszej placówki w kończącym się właśnie roku pracy pozaszkolnej. W tym dniu, z inicjatywy pani dyrektor Grażyny Leńczuk, odbyła się I edycja Święta Placówek Wychowania Pozaszkolnego pod hasłem eMDeKiada, w której uczestniczyło prawie pół tysiąca wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz wychowanków z zaprzyjaźnionego Młodzieżowego Domu Kultury w Rze... »

24 czerwca 2019    124 czytaj »

Zespół Taneczny COLLAGE podczas INTERMEDIUM

16 czerwca Zespół Taneczny COLLAGE z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM w Krośnie. Oprócz prezentacji zespołowej w układzie tanecznym “Marzycielka”, tancerki ZT Collage przystąpiły do konkursu również w dwóch duetach : Patrycja Betlej i Zuzanna Dziedzic w choreografii pt.: “Cichy przyjaciel”, Laura Janik i Olga Sychta w etiudzie pt... »

19 czerwca 2019    69 czytaj »