Narciarskie zmagania w Ożennej

5 lutego 2023 r. odbyła się trzecia edycja Biegu Narciarskiego „Śnieżna Ożenna” o Puchar Starosty Jasielskiego.  Pomimo ciężkich warunków pogodowych, na starcie wstawili się miłośnicy tej dyscypliny sportu.  Rywalizowali oni na trasie o długości około 10 km. »

06 lutego 2023    177 czytaj »

Teatrzyki z kartonu

W ubiegłą sobotę uczestnicy Klubu Rzeczy Ładnych wykonali teatrzyki z kartonu. Całą zabawę rozpoczęliśmy od wycięcia w kartonie środka - sceny. Zaprojektowaliśmy własną scenerię przy użyciu kolorowych pisaków. Na koniec została przymocowana kurtyna???? Gotowe! Zapraszamy do oglądania???? »

06 lutego 2023    10 czytaj »

Ferie 2023 z MDK w Jaśle - podsumowanie

Tegoroczne ferie w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle zgromadziły setki dzieci w różnym wieku, od tych najmłodszych przynoszonych na rękach przez rodziców, aż po najstarszych, którzy czas wolny od zajęć lekcyjnych wykorzystali na rozwój swoich talentów.     W pierwszym tygodniu odbyła się półkolonia, w której udział wzięło 25 dzieci w wieku 7 – 11 lat. Grupa pod okiem nauczyciel... »

31 stycznia 2023    32 czytaj »

Koncert Noworoczny

26 stycznia odbył się w naszym domu kultury KONCERT NOWOROCZNY.  Na scenie zaprezentowali się wokaliści, recytatorzy, instrumentaliści i zespół wokalno-taneczny ISKIERKI.  Koncert przygotowali: Małgorzata Czeluśniak, Małgorzata Forystek, Agnieszka Kuczała-Kołodziej, Daniel Mrugał. »

31 stycznia 2023    25 czytaj »

Kreatywne prace wychowanków Klubu Rzeczy Ładnych

Witajcie po feriach⛄ Czas na podsumowanie tego co działo się na ubiegłych zajęciach z Klubu Rzeczy Ładnych???????? Tematem pierwszych zajęć było malowanie na płycie CD, czyli jak podarować drugie życie niepotrzebnym rzeczom.???? Kolejny temat to odciskanie faktury dowolnych przedmiotów i papierów. Ta technika rozbudziła kreatywność i wyobraźnię wszystkich uczestników. Zobaczcie jakie świetne prace powstały ????... »

31 stycznia 2023    20 czytaj »