Galeria prac Klubu Rzeczy Ładnych - luty 2024

Zapraszamy do obejrzenia ostatnich prac uczestników Klubu Rzeczy Ładnych: - tekturowe domki malowane farbami, - papierowy aparat fotograficzny, - paluszkowy teatrzyk, - malowanie na drewnie farbami akrylowymi. »

22 lutego 2024    19 czytaj »

Wsłuchaj się w głosy szlaku!

Podczas ferii uczestnicy grupy teatralnej MDKu użyczyli swoich głosów i nagrali 60 krótkich tekstów o kulturze i przyrodzie Beskidu Niskiego. »

21 lutego 2024    32 czytaj »

III Zimowy Bieg Beskidnika

Mamy przyjemność kolejny raz zaprosić miłośników biegów górskich do udziału w III Zimowym Biegu Beskidnika, który odbędzie się 10 marca 2024 r. w Foluszu. W ramach trzeciej edycji proponujemy zawodnikom dwie trasy o długości  6 i 21 km, które prowadzić będą przez jedne z największych atrakcji Magurskiego Parku Narodowego. Limit uczestników  wynosi 300 osób, zapisy elektroniczne zostaną... »