Sekcja Ekoturystyki w Młodzieżowym Domu Kultury jest skierowana do dzieci oraz młodzieży. W ramach jej działalności organizowane są różne spotkania oraz wycieczki, których głównym celem jest upowszechnienie ekoturystyki, rekreacji oraz zachowań proekologicznych. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z działań podejmowanych przez opisaną sekcję.




