Talent Show

« Aktualności 839 31 stycznia 2014

29 stycznia 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się pokaz dziecięcych talentów. Na scenie wystąpiło 22 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz recytatorskie. Publiczność mogła usłyszeć znane przeboje, jak np. „Małgośkę” Maryli Rodowicz, „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar. Największym hitem okazał się jednak utwór Sylwii Grzeszczak „Pożyczony”, który został zaprezentowany na scenie kilkukrotnie. Oprócz talentów wokalnych publiczność mogła podziwiać taneczne umiejętności dzieci - jedna para wykonała mix tańców towarzyskich, przedstawiony został również taniec dyskotekowy oraz balet. Po zakończeniu występów publiczność głosowała na swojego faworyta. Wyniki prezentują się następująco: 1 miejsce: Roksana Węgiel oraz  Hubert Wielgosz 2 miejsce:  Anita Kamińska 3 miejsce: Dagmara Piątkowska 4 miejsce:  Wiktoria Kozicki Każdy uczestnik Talent Show został doceniony za swoją odwagę oraz talent poprzez duże brawa publiczności, a także upominki od Młodzieżowego Domu Kultury w  Jaśle. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.