Dzieci z grupy Akademia Malucha pożegnały zimę

« Aktualności 811 28 marca 2014

19 marca na scenie Młodzieżowego Domu Kultury odbyły się prezentacje artystyczne wychowanków uczęszczających do Akademii Malucha. Na przedstawienia tłumnie zgromadzili się Dziadkowie i Babcie, aby zobaczyć występy swoich wnuczków. Zimę żegnały dwie grupy Akademii Malucha, które prezentowały różne programy słowno muzyczne. Pierwsza grupa zaprezentowała program "Zimowa opowieść". Dzieci śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki nie tylko o tematyce zimowej. W swoich wystąpieniach zwracały się także do przybyłych Dziadków i Babć, czym poruszyły niemal do łez przybyłych gości. Druga grupa Akademii Malucha przygotowała inscenizacje pt. "Bałwanek i jego goście". Dzieci zaprezentowały piosenki oraz wierszyki na oczach swoich ukochanych Dziadków.  W przedstawieniu tym  najmłodsi aktorzy wcielili się w postaci różnych zwierzątek. Dla większości dzieci, powyższe występy były debiutem scenicznymi, z którym poradziły sobie bez najmniejszych problemów. Każde przedstawienie docenione zostało gromkimi brawami oraz najcenniejszą nagrodą - całusami od Dziadków i Babć.