Ostatnio pogoda nas rozpieszcza, żal byłoby nie skorzystać z tak pięknej aury i nie udać się na żadną wycieczkę.
Sekcja Eko turystyki nie próżnuje i prężnie działa w ostatnich miesiącach.
Wychowankowie MDK odwiedzili już kilka razy, siedzibę Akcji CARPATICA w Polanach, wędrowali również po okolicach Nieznajowej i Ożennej,
a także spotykali się w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle na zorganizowanych zajęciach z przyrodnikiem, panem Sławomirem Czyżowiczem.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.























































































































































































































































































