Niezapomniane spotkanie z Adamem Bieleckim

« Aktualności 745 26 listopada 2018

W piątek 23 listopada 2018 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle odwiedził wyjątkowy gość – taternik, himalaista Adam Bielecki, który wystąpił przed publicznością ze swoją prelekcją „Szczyt marzeń – moja droga na K2”.

Adam opowiadał, skąd u niego wzięła się miłość do gór, w jaki sposób dążył do tego, aby spełniać swoje marzenia oraz jak osiągnął ponad ośmiotysięczne szczyty. Mogliśmy się dowiedzieć o tym, jak wyglądają jego codzienne treningi, a także kto pomaga mu w realizacji zamierzonych celów. Swoje opowieści Adam ilustrował zdjęciami oraz filmikami, dzięki którym mogliśmy poczuć atmosferę jego górskich wypraw. Było momentami przerażająco (np. gdy pokazywał wideo z akcji ratunkowej na Nanga Parbat), ale również i zabawnie (kiedy oglądaliśmy próbę zszycia rany przez jego współtowarzyszy).

Warto dodać, że Adam oprócz bycia wspaniałym sportowcem jest także wyjątkowym mówcą. Jego prelekcji słuchało się z wielką przyjemnością, a spotkanie z nim dostarczyło wszystkim wielu emocji. Każdy mógł później podejść do naszego gościa, zamienić z nim kilka słów, otrzymać autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie i zakupić jego książkę pt. „Spod zamarzniętych powiek”.

Spotkanie z Adamem Bieleckim trwało do późnych godzin wieczornym i z pewnością dla wielu osób pozostanie na długo w pamięci.

.

Dziękujemy:
Adamowi Bieleckiemu oraz jego menagerowi Januszowi Niedbałowi za to wyjątkowe spotkanie.

Fundacji z Górki za pomoc w organizacji eventu.

Partnerom wydarzenia: Firmie Habys, Jasielskiej Sieci Sklepów MPN oraz Kampani Seo.

Oczywiście Pawłowi Dudzie - za zdjęcia !https://www.facebook.com/PawelDudaFotografia/

Publiczności - za to, że byliście z nami i, że całe spotkanie przebiegło sprawnie bez żadnych zakłóceń!

zdjęcie_2051