ZABAWA ANDRZEJKOWA

« Aktualności 67 27 listopada 2018

Ponad setka dzieci przebranych za księżniczki, spidermany i inne postaci z bajek bawiła się w niedzielny wieczór 25 listopada br. na zabawie andrzejkowej, zorganizowanej w naszym domu kultury.

Dzieci bawił Klaun Fred, który zaprezentował ze sceny sztuczki i gagi z piłeczkami, płonącą gitarą i bombą oraz poprowadził zabawy taneczne. Cały budynek MDK opanowały wróżki, które przepowiadały dzieciom przyszłość z lanego wosku, kart i skrzyni tajemnic, rozdawały kręcone baloniki i malowały twarze. Głodne brzuchy nakarmiły goframi i zapiekankami mamy z Rady Rodziców MDK.

Zabawa nie mogła się zakończyć, bo finałowe ogromne bańki zachwyciły dzieciaki, które nie chciały zupełnie iść do domu. Końcowe szaleństwa i pamiątkowe zdjęcia z Klaunem podsumowały ten magiczny andrzejkowy wieczór, który wraz z pracownikami MDK-u zorganizowała i sfinansowała Rada Rodziców.

Pragniemy gorąco podziękować dzielnym mamom z Rady: pani Magdzie, Ewie, Joannie i Elżbiecie za nieocenioną pomoc przy karmieniu dzieci!