W minionym tygodniu, MDK odwiedził wyjątkowy gość - Święty Mikołaj, który dla dzieci z Chatki Małolatka oraz Akademii Malucha przyniósł prezenty.
Uczestnicy zajęć przygotowali dla niego krótkie programy artystyczne w podziękowaniu za przyniesione podarki.
W Akademii Malucha rodzice także włączyli się w mikołajkowe zajęcia, które odbywały się w oczekiwaniu na gościa.
