W czwartek 21 lutego br. odbył się w naszym domu kultury koncert karnawałowy, który przygotowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK, działająca pod kierunkiem kapelmistrza Daniela Mrugała.
Muzycy zaprezentowali przeboje z lat 80 i 90 oraz współczesnych. Żywiołowe aranżacje porwały publiczność, która brawami domagała się wielu bisów. Najbardziej podobały się szlagiery „Speedy Gonzales", "Lambada", "Ona tańczy dla mnie", "Jesteś szalona".
W koncercie wystąpili:
Dawid Madej - puzon
Jan Stasiowski - trąbka
Szczepan Woźniak - trąbka
Stanisław Stasiowski - saksofon tenorowy
Wojciech Stasiowski - saksofon altowy
Mateusz Wójcik - saklofon altowy
Daniel Mrugał - klarnet
Piotr Świędrych - gitara basowa
Patryk Żychowski - perkusja
Fragmenty koncertu można odsłuchać pod linkiem:
utwór Tijuana Taxi: https://youtu.be/A_0pWqp1Ak0
utwór Speedy Gonzalez: https://youtu.be/uvPUQHqH3Ec
utwór Lambada: https://youtu.be/sS6p6V3cDes
















