UWAGA! ZMIANA TERMINU ODBIORU NAGRÓD!!! Wyniki I Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem JA - MOJA PRZYSZŁOŚĆ - MÓJ ZAWÓD

« Aktualności 1771 24 marca 2021

Do I Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem JA – MOJA PRZYSZŁOŚĆ – MÓJ ZAWÓD, który w marcu tego roku zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zgłoszono rekordową liczbę prac – 442, ze szkół podstawowych z takich miejscowości jak: Zawadka Osiecka (25 prac), Roztoki (24 prac), Tarnowiec (29 prac), Brzyska (26 prac), Błażkowa (11 prac), Warzyce (19 prac), Łajsce (7 prac), Dobrynia (15 prac), Samoklęski (5 prac), Bączal Dolny (13 prac), Harklowa (2 prace), Wróblowa (1 praca), Osobnica (SP nr 1 i SP nr 2 – 16 prac), Trzcinica (4 prace), Krempna (2 prace), Sowina(5 prac), Opacie (8 prac), Nowy Żmigród (1 praca), Umieszcz (2 prace), Szebnie (20 prac), Jabłonica (1 praca), Łubno Szlacheckie (1 praca) oraz Jasło (SP nr 1 – 4 prace, SP nr 2 – 99 prac, SP nr 4 – 27 prac, SP nr 10 w Jaśle – 2 prace, SP nr 11 – 46 prac i SP nr 12 – 27 prac).

Treść protokołu

Komisja konkursowa w składzie: Zofia Berezowska – doradca zawodowy, Barbara Gonera – nauczyciel plastyki, Karolina Bolesta – przedstawiciel firmy Nowy Styl w dniu 16 marca 2021 r. obejrzała wszystkie prace nadesłane na konkurs. Po długich obradach postanowiła przyznać:

w I kategorii wiekowej (uczniowie klas I – III, liczba nadesłanych prac - 309)

NAGRODĘ GŁÓWNĄ OTRZYMAŁA – Maja Socha z SP nr 2 w Jaśle.

Równorzędne wyróżnienia otrzymali:

1. Kornelia Lubaś (SP w Szebniach),
  2. Filip Stasiowski (ZSP w Brzyskach),
  3. Julia Czajka (SP nr 11 w Jaśle),
  4. Stanisław Łaski (SP w Brzyskach),
  5. Aleksander Mastej (SP nr 11 w Jaśle),
  6. Milena Niedźwiedzka (SP nr 2 w Jaśle),
  7. Maja Kozłowska (ZSP w Błażkowej),
  8. Nikola Mól (SP nr 4 w Jaśle),
  9. Maja Bonar (NZSP w Łajscach),
  10. Igor Hombesch (SP nr 2 w Jaśle),
  11. Alan Łuszcz (NSP w Roztokach),
  12. Mateusz Dybaś (NSP w Roztokach),
  13. Wiktoria Mastaj (SP w Zawadce Osieckiej),
  14. Karol Gajda (ZSP w Brzyskach),
  15. Joanna Pawlik (SP w Warzycach).

W II kategorii wiekowej (uczniowie klas IV – VI, liczba nadesłanych prac: 107)

NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymał Oliwier Dalke z SP w Opaciu.

Wyróżnienia otrzymali:

1. Amelia Dedo (SP w Tarnowcu),
  2. Milena Majewska (SP nr 1 w Jaśle),
  3. Aleksandra Domaradzka (SP w Roztokach),
  4. Maja Pogorzelska (SP w Brzyskach),
  5. Dorota Łaska (ZSP w Brzyskach),
  6. Nikola Wiatr (ZSP w Brzyskach),
  7. Anna Filar (SP nr 11 w Jaśle),
  8. Michał Wszołek (SP w Dobryni),
  9. Julia Zbylut (SP nr 11 w Jaśle)
  10. Zuzanna Michalska (SP nr 10 w Jaśle)
  11. Martyna Henzel (SP nr 11 w Jaśle)

W III kategorii wiekowej (uczniowie klas VII – VIII, liczba nadesłanych prac: 26)

NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymuje Maria Tomasik z SP w Tarnowcu.

Wyróżnienia otrzymały:

1. Alexandra Klich (SP nr 4 w Jaśle),
  2. Julia Machlarz (SP nr 12 w Jaśle),
  3. Julia Jaskot (SP nr 1 w Osobnicy),
  4. Zuzanna Niemiec (SP nr 4 w Jaśle).

Nagrody główne ufundowała firma Nowy Styl, są to młodzieżowe krzesła obrotowe. Wyróżnieni otrzymują artykuły plastyczne, książki oraz gry ufundowane przez Powiat Jasielski.

Podsumowanie organizatora

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, zainteresowanie konkursem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Obcowanie z Waszą twórczością dostarczyło nam wiele wzruszeń, przygotowaliście prace bardzo szczere, stworzyliście dzieła prawdziwe, zachwycające Waszą wyobraźnią i sposobem ilustracji Waszych dziecięcych marzeń. Reguły konkursu narzucają na nas organizatorów obowiązek wybrania prac najlepszych, jednak my doceniamy wysiłek Was wszystkich, także Waszych rodziców i nauczycieli. Przesyłamy Wam gorące uściski w tym trudnym dla wszystkich czasie, ubolewamy, że nie możemy zorganizować uroczystej gali wręczenia nagród i osobiście Wam podziękować za ten kawałek Waszej twórczości, jaki byliśmy zaszczyceni podziwiać. Planujemy kolejne edycje tego konkursu, zatem – miejmy nadzieję – do zobaczenia za rok!

Sprawy organizacyjne - UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z OSTATNIMI OBOSTRZENIAMI NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU ODBIORU NAGRÓD

Zapraszamy laureatów konkursu po odbiór nagród do budynku MDK w Jaśle od dnia 12 kwietnia br. w godz. 8.00 – 19.00 (prosimy zwrócić się w tej sprawie do pracowników obsługi). Uwaga! Nagrody główne są duże i ciężkie, dlatego prosimy o podjechanie samochodem pod sam budynek.

Przygotowaliśmy także pamiątkowe dyplomy dla szkół, które zgłosiły swoich uczniów do konkursu. Prosimy o zgłaszanie się po nie przedstawicieli Waszych placówek - również od dnia 12 kwietnia. Proponujemy także odebranie prac, z których będzie można np. zorganizować szkolną wystawę. Prosimy tylko o odpowiednio wcześniejsze zgłoszenie takiej chęci, a my te prace przygotujemy (tel. 13 446 59 25).

Pozdrawiamy Was ciepło i życzymy spełnienia marzeń o Waszej przyszłości!